werd. Sluiting. 19 4 4 BEVRIj B E V RI j D1N G rn IVHPI nlafl I »i 19 9 4 18 VEULEN Op vrijdag 29 juni a.s. komt het boek mei Veulense oorlogsverhalen uit. De presentatie zal plaatsvinden in zaai't Veuie" en begint om 20.00 uur. Het programma van deze avond is als volgt: Opening door de voorzitter van de Dorpsraad Veulen. Vertoning van de videofilm over de H.A. R. K. Deze interessante video vertoont authentieke beelden van de hulpactie die vanuit Haarlem en omgeving voor het door de oorlog zwaar getroffen Venray op touw gezet Dankwoord aan diegenen die een bijdrage aan het boek hebben geleverd met uitreiking van een herinnering. Presentatie van het boek met bekendmaking van de titel die in het Venrays dialect zal zijn. ft Na dit officiële gedeelte bestaat de gelegenheid om de gereserveerde boeken na betaiing van 49,50 per boek in ontvangst te nemen. Ondertussen is er volop gelegenheid om onderscheidingen, oorkonden, krantenknipsels, foto's e.d., betrekking hebbend op de pilotenhulp djoor familie Van Staveren, te bekijken. Jeu van Ass uit Ysseisteyn zal zijn uitgebreide verzameling oorlogstuig ten toon stellen en er deskundige uitleg bij geven. 9 Mocht u onverhoopt op die avond verhinderd zijn, dan kunt u de bestelde boek(en) ook op Veulens Historie Herleeft, zondag 8 juli, bij onze boekenkraam midden op het feestterrein (Voerleberg 26) afhalen. Bovendien kunt u na een telefoontje altijd bij mij terecht. De uitgave van dit boek wordt mogelijk gemaakt door sponsoring van: Nijsen- Granico Veulen, Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, Lokaal Historisch Platform Venray en de Koninklijke Nederlandse Heidemij. G. Reintjes, Voerleberg 26, 5814 AV Veulen, tel. 568880.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 19