2 MISDIENAARS: za 19.00 Karlijn Pouwels en Paulien Weijs zo 10.00 Bennie Janssen en Jobien Janssen do 19.00 Nancy Litjens en Emma Weijs LECTOREN üEDOuPT za 19.00 Jeanny Jenniskens zo 10.00 Elly Theunis Femke Linders, Kerkweg 19, Ysselsteyn Michelle Haegens, Horsterweg 4 HÏÏWELIJKSAFKPatrick van Soest en Brenda Thoone (3e roep) OVERLEDEN Op 15 mei 2001 overleed in het verpleeghuis Beukenrode in Venray Josien Voermans-Rooijakkers gewoond hebbende in de Gussenstraat in Leunen, op 83 jarige leeftijd. Na een plechtige Uitvaart dienst op 19 mei 2001 in onze Parochiekerk legden wij haar te rusten op ons kerkhof in Leunen 27 MEI T/M 3 JUNI Nederlandse religieuzen en missio naire lekenwerkers zetten zich in voor hun medemensen. Dat doen ze in de derde wereld, maar ook in Nederland. Vanuit hun geloof in vanuit het geloof dat het anders kan. Regelmatig hebben zij in hun missionaire werk te maken met migratie en de gevolgen ervan voor mensen. Miljoenen mensen verlaten huis en haard, alles achterlatend wat ze hebben en wat hen lief is. Ze gaan op zoek naar werk en een beter bestaan. Werkloosheid, uitbuiting en sociale ontworsteling zijn vaak hun lot. Missionarissen trekken zich hun lot aan en strijden samen met hen voor hun rechten. Met een open oog en een luisterend oor, werken ze samen met mensen aan een beter bestaan. De kerkelijke instelling Week voor de Nederlandse Missionaris (WNM) komt op voor het persoonlijk welzijn van Nederlandse jLssionarissen WNM zorgt voor aanvullende uitkeringen voor kosten van levensonderdhoud en zakgeld van missionarissen tijdens hun verlof, voor cursussen, sociale- en ziektenkosten- verzekeringen, kleine voorzieningen die missionarissen voor hun werk nodig hebben, lectuur en dergelijke. Ook financiert V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 3