Zoais reeds eerder aangekondigd brengt het College van Burgemeester en Wethouders op dinsdag 22 mei a.s. een bezoek aan Veulen. Om 19.00 uur neemt het gezelschap een kijkje in de peuterspeelzaal en 'De Hoefslag' waarbij de peuters en kleuters van zich zullen laten horen. Na een welkomstwoord door de voorzitter van de Dorpsraad Veulen H. van Rijswijck en een speech van burgemeester J. Waals, kunt u met het college van gedachten wisselen over het nieuwe bestemmingsplan, nieuw verenigingsgebouw, riolering in het buitengebied e,d. Vragen of opmerkingen over een straatlantaarn die niet brandt of een wegberm die gemaaid moet worden of hondendrollen overlast horen op deze vergadering eigenlijk niet thuis. Deze kunnen beter op Dorpsraad niveau geregeld worden zodat er meer tijd over blijft voor zaken die het hele dorp raken. U wordt van harte uitgenodigd om aan het tweejaarlijkse bezoek van Burgemeester en Wethouders, door uw aanwezigheid en inbreng, meer inhoud te geven. G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen 22 Aan alle inwoners van Veulen 12-de open Veiilense Op vrij dag 25 mei en zaterdag 26 mei 2001 worden weer de open Veulense biljartkampioenschappen gehouden. Iedereen van jong tot oud kan hier aan meedoen om de huidige kampioen Piet van Meijel te verslaan. Opgave is mogelijk in het Café, bij Ad Knapen tel 584387 of bij Peter Timmermans tel: 512098. De aanvang van beide avonden is 19.00 uur. De kosten van deelname zijn 5 piek! Wie neemt dit jaar de wisselbeker mee naar huis? Biljartclub "DE CARAMBOLE"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 23