2. MISDIENAARS: za 19.00 Sander Loonen en Kim Verstappen zo 10.00 Karlijn Pouwels en Pauiien Weijs ma 19.00 Diane van Gorp en Joyce Hendrix vr 19.00 Björn Geurtjens en Job Nellen LECTOREN: za 19.00 Els Wijnhoven alleen communie uitreiken) zo 10.00 Harrie Bovée MEDEDELING: Zaterdag 19 mei a.s. ontvangen de meisjes en jongens van Groep 8 het Sacrament van het Vormsel uit handen van onze hulp-bisschop Mgr Dr. Everard de Jong tijdens de Eucharistieviering van 19.00 uur. Donderdag 24 mei a.s., Hemelvaartsdag doen de kinderen van Groep 4 om 10.00 uur hun Eerste Heilige Communie. VOELBAAR AANWEZIG. Herkent u het gevoel, dat je ergens loopt en het net is of ie in de gaten wordt gehouden Soms gebeurt het, dat je iemand wilt opbellen en even later gaat de telefoon, en precies die ander belt jou op. Is dat vreemd, of gewoon toeval, of Wie een dierbare heeft verloren - een partner, een ouder, een vriend - kan alleen al door aan hem of haar te denken of zijn of haar naam te noemen de overledene aanwezig voelen. Zo sterk is de band en dë verbondenheid, dat de dood nauwelijks een barrière is. Hoewel niet lijfelijk aanwezig, is de overledene in geest en hart wel degelijk hier en nu aanwezig. Als Jezus gestorven is, zijn de leerlingen, zijn vrienden en vriendinnen in alle staten. Maar al gauw bespeuren zij Hem in zich en om zich heen. De dode leeft, de Verrezene is voelbaar aanwezig. Gebed God en Vader van onze Heer Jezus Christus, mogen wij allen voortaan één zijn van hart en ziel, verenigd in één heilige band van waarheid en vrede, van geloof en liefde. Amen. Book of Common Prayer •J •»-*

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 3