3. De organisatie BERP heeft een gedegen plan gemaakt om het onder wijs in het arme district Scroti te verbeteren en daardoor de ontwikkelingsmogelijkheden van de kinderen in dit deel van Uganda te vergroten. Met meer steun aan BERP kunnen meer kinde ren onderwijs volgen bij goed opgeleide leerkrachten in een schooi met voldoende voorzieningen. De kinderen van onze basisschool "De Meent" helpen in de vasten mee om kinderen in Uganda meer en beter onderwijsmogelijkheden te geven. In de Gezinsmis komende zaterdag wordt hier nog eens aandacht aan geschonken. U vindt in deze Ruuper het bekende zakje van de Vastenaktie. Via uw gift aan de Vastenactie helpt ook U mee om het onderwijs voor Asula en andere kinderen te verbeteren. De vastenzakjes worden vóór de Goede Week huis aan huis opge haald door de Pioniersters. Mochten zij U niet thuis treffen dan kunt U uw vastenaffer ook deponeren in de offerkisten achter in de kerk, die daar in de Goede WTeek tot en met Pasen blijven staan. - P AR OCfflE VERG ADERLN G Zoals u verleden week hebt kunnen lezen, zal op dinsdag 3 april a.s. om 20.00 uur een m zaal Martens. Graag willen wij u allen voor deze bijeenkomst De agenda is als volgt: - opening en welkomswoord door Pastoor Ewals - verslag van de vorige - financieel verslag 2000 - vertrek van Pastoor Ewals per 1 juli a.s. (afscheid is zondag 24-6-2001) - stand van zaken inzake de clustervorming - kerkhofaancelegenheden - rondvraag en sluiting Het kerkbestuur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 4