22 de m Vrijdag 22 december Kerstboeteviermg om 19.00 uur i Zaterdag 23 december Kerst thuiscommunie vanaf 9 uur. s' avonds geen heilige Mis. Zondag 24 december om 18.00 uur "Kerst" Nachtmis. lsts Kerstdag 25 dec. om 11.00 uur een plechtige Kerstmis Kerstdag geen heilige Mis Saterdag 30 december geen Heilige Mis. '.ondag 31 Oudejaarsavond 19.30 uur Heilige Mis Zaterdag 6 Jan. Driekoningen" H. Mis om 19.0( Zondag 7 januari geen heilige Mis. Uitdrukkingen van m In het land van hoop is het nooit winter. Het vogeltje zingt zoals het gebekt is. Visie is de kunst, dingen te zien die onzichtbaar zijn. Men mag niet zo dom zijn, om alles te vergeten. Humor is de zwemgordel in de stroom van het leven. Geen oordeel over iemand hebben is beter dan een oordeel Bezorgdheid kun je niet verdringen, maar wel overwinnen Boeteviering en Biecht De bisschoppen van Nederland en in de adventbrief van dit jaar, geeft onze bisschop Wiertz ons allen de raad, voldoende aandacht te besteden aan onze innerlijke zuivering. Onze bisschop zegt; "Wij spreken in onze tijd niet meer graag over schuld en zonde. Het ver leden speelt ons nog te veel parten. Ging de mens toen niet al te zeer ge bukt onder een overdreven schuld- en zondenbesef I Maar lopen we nu niet het gevaar in een tegenovergesteld uiterste te vervallen Wie voelt zich eigenlijk nu nog zondig Wij zijn al gauw geneigd onze eigen schaduwzijden af te zwakken of te vergoelijken. Wij zoeken veront schuldigingen. De tijden zijn slecht, zeggen wij, en vergeten erbij te zeggen; Wij zijn de tijden. Wij zeggen, mensen maken nu eenmaal fou ten, en verzwijgenwij zijn die mensen. Daarom vraag ik bijzonder aandacht voor de BOETEVIERING op vrijdag 22 december a.s. om 19.00uur in onze dagkapel. Voor het sacrament van de privebiecht, kunt u telefonisch een afspraak maken met een van de Priesters; Pastoor Ewals tel. 58 15 75 Pastoor Deken; 55 07 40 of Kapelaan van Dijck 55 07 90.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 23