27 Nieuws van uw Dorpsraad -Bij de dorpsraad Veulen heeft een bestuurswisseling plaats gevonden. Jan Fleurkens heeft na 24 jaar hiervan deel uitge maakt te hebbeninverband met de vele werkzaamheden als voorzitter van het kerkbestuur, afscheid genomen van deze raad. Zijn functie als penningmeester werd overgenomen door Anita de Mulder-van Staveren. Als nieuw bestuurslid werd Theo Mulders bereid gevonden om de Veulense belangen mede te behartigen. -Veulen voor de 4e keer in de prijzen!! Onlangs heeft de dorpsraad van de koninklijke Nederlandse Heidemy het bericht ontvangen dat voor het project 'Beklinkering parkeerterrein achter de kerk' het predikaat 'Kern met Pit' is toegekend. Op 22 november wordt de oorkonde en het bijbehorende bedrag van fl 1000,in het provinciehuis te Maastricht aan ons uitgereikt. -Dorpsdinch Veulen. In samenwerking met de dorpsraad, organiseert zaalhouder Antonie Thielen op zondag 7 januari 2001 een dorpsdinch. Na de zeer geslaagde dorpsdinch dié gehouden werd naar aanleiding van de eeuwwisseling, kwam steeds vaker de vraag naar een herhaling daarvan. Nu de winkel van Truus en Jeu, die een niet te onderschatten ontmoetingsfunctie hadgesloten iszoeken we naar andere mogelijkheden om elkaar als dorpsbewoners in een ongedwongen sfeer te ontmoeten. Samen gezellig tafelen heeft deze ontmoetingsfunctie als het ware van huis uit in zich. Gekozen is voor een dinch ómdat die vergelijkbaar is met een warme maaltijd. Omdat RABO-bank Zevenrode dit keer niet sponsort, hangt er nu een ander prijskaartje aan. Volwassenen kunnen voor fl 30,aanschuiven, gasten in de basisschoolleeftijd betalen half geld en voor kinderen beneden 3 jaar is het gratis. In de loop van december volgt nadere informatie en kunt u zich dan hiervoor opgeven. G.REintjes secretaris dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 28