LeunenKleindieren Sportfokkers vereniging Venray e.o. houdt komend weekend haar verenigings - tentoonstelling van kleindieren in de bedrijfsruimte van Vee en Varkenshandel Gebr. Thijssen Steegse Peelweg 37 te Leunen. Er worden dieren geshowd van verschillende "pluimage" Watervogels siervogelssierduivenkriel en grote hoenderrassenen konijnen in de klasse grootklein en dwerg. Voor de dieren liefhebber dé gelegenheid kennis te maken met een grote groep fraaie dierenrassen van verschillende kleurslagen en hun speciale eigenschappen. Voorts zijn er nog diverse activiteiten voor groot en klein, zoals een tombola met prijzen en een dieren knuffelhoek. Verder zal in een grote doorzichtige broedmachine de geboorte "het uitkomen" van kuikentjes van dichtbij te zien zijn. Ter gelegenheid van deze tentoonstelling wordt de schooljeugd van Leunen in de gelegenheid gesteld gratis deel te nemen aan een boetseerw edstrijd De door K.S.V. Venray e.o. aan de jeugd verstrektenatuurlijke Nederlandse kleiis vrij van chemicaliën. Gevraagd wordt van deze klei een diertje te boetserenbijvoorbeeld een konijneen kipeen eend of ganseen duif of muis etc. Iedereen die zijn of haar beeldje vrijdagavond 3 november tussen 17.00 uur en 20.00 uur komt inleveren in de bedrijfsruimte van Gebr. Tliijssen te Leunen, ontvangt een leuke attentie De beoordeling van de "Kunstobjecten" wordt door Dhr, G. Schattevoet van Kunstatelier "Germalein" en Mevr. H. Pubben - Craenmehrartistiek vormgeefsterverricht. De prijsuitreiking vindt plaats op zondagmiddag 5 november in de tentoonstellingsruimte en wordt verzorgd door een tovenaar in gezelschap van zijn tovenaarsleerlinge. De officiële opening van de show is zaterdagavond 4 november om 20.00 uur. Openingstijden van de show Zaterdag 4 november van 10.00 uur tot 22.00 uur. Zondag 5 november van 10.00 uur tot 17.00 uur. Kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis toegang. Kleindierenshow in Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 20