illl 18 SJOUWEN Wie alles wat hij verzameld heeft een leven lang et zich meesjouwt, zal er moe van worden en niet ver komen. WERELDMISSIEDA G 2000L op 21 22 okto ber wordt gevierd, staat de kerk in Mexico cen traal. Missiewerk is zo oud als de kerk, of liever het is Want Christus zelf is eerste missionaris. Maar sinds de ontdekking van Amerika en de route naar het Verre Oosten gingen ook sen naar die landen, die veelal ko! Het koloniale stelsel was voor het a ris gunstig En soms hebben missionarissen te veel hun ogen laten hangen Koloniale regeringen. We weten nu door goed werk de oeveel mooi e issionarissenr verzet Zeker de missiecongregaties werden gesticht, en gezc de wereld. Nederland leverde ruimschoots hui er ook "lekenmissionarissen" werkzaam. Laten naar de Der- issionanssen. de kerk zuilen 2^\ 2|f oktober collecte bussen staan voor Uw steun. GEZINSVIERING Op zaterdag 4 nove als the ber is er een gezinsviering IEGEN ZINLOOS GE WELD Bier bekende lieveheersbeestje als symbool lief, rustgevend, vredig ooi beestje, dat ook nog eens heel nuttig is in de natuur. Het heeft zeven stippen. 'Zeven is een geluksgetal, maar ook een heilig getal. Jaarlijks Zijn er veel slachtsoffers vanjgeweld» schietpartijen-, geestelijke pesterijen, berovingen, gevechten zo maar verder. Alle redenen et uw kinderen hier eens extra bij stil te staan. Vandaar dat de werkgroep gezinsviering u allen uitnodigt voor déze belangrijke viering. Het kinder koor van Heide zal deze viering oplüisteren.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 19