VENRAY - Vanaf dinsdag 3 oktober is op KabeiKrant Venray gedurende tien dagen de digitale expositie 'Bouwstenen voor de Venrayse Ruimte; Niets komt zomaar tot stand' te zien. De expositie is samengesteld in opdracht van de gemeente Venray in het kader van het Debat over de Venrayse Ruimte. De gemeente wil inwoners van Veulen, die geen kabelaansluiting hebben, in de gelegenheid stellen de expositie in hun eigen woonplaats te bekijken. Dat kan voorafgaand aan de openbare dorpsraadsvergadering in De Hoefslag op dinsdag 10 oktober om 20.00 uur. De uitnodiging geldt ook voor inwoners van het buitengebied van Leunen die niet over een kabelaansluiting beschikken. De digitale expositie is overigens ook te bekijken tijdens de uren dat De Hoefslag open is in verband met verenigingsactiviteiten. Dat is op maandag 9 oktober van 18.00 tot 22.00 uur, op dinsdag 10 en woensdag 11 oktober van 14.00 tot 17.00 uur en op donderdag 12 oktober van 20.00 tot 22.00 uur. In de vier edities van Het Debat over de Venrayse Ruimte kwamen onder andere de kenmerken van Venray aan de orde. In het voorjaar is in het kader van Het Debat een fotowedstrijd uitgeschreven. De deelnemers brachten, samen met leden van Amateur Fotografen Vereniging Venray, de karakteristieken van Venray in beeld. Hun werk vormt de basis van 'Bouwstenen voor de Venrayse Ruimte; Niets komt zomaar tot stand', een digitale expositie voor de nieuwe media. Het is een document, dat veel van Venrays historie laat zien, maar tegelijk de blik op de toekomst richt. De expositie biedt Venraynaren een herkenbaar beeld van hun gemeente. Bouwstenen voor de Venrayse ruimte; Niets komt zomaar tot stand Digitale expositie over Venray p

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 17