do 21-9 vr 22-9 MISDIENAARS: za 19-00 Björn Geurtjens en Job Nellen zo 10.00 Bennie Janssen en Kevin Janssen Weekbeurt Groep 4. Ma, wo en vr geen avondmis. Vogende keer beginnen we met niéuwe groepen. LECTOREN: za 19.00 Annie Reintjes zo 10.00 Mia Wegh MEDEDELING: Ieder weekend leggen we achter in de kerk misboekjes klaar, die u kunt gebruiken voor het volgen van de zondagse eucharistieviering. Wij vragen er een vrij willige bijdrage voor 25 cent U mag ze na de mis mee naar huis nemen of ze weer terugleggen in het bakje. Toch vinden we, dat er nog te weinig mensen gebruik maken van deze mogelijkheid om zo aktief mogelijk mee te doen met de zondagsviering. Jammer. By het samen eucharistie vieren hoort samen zingen, samen bidden, samen luisteren, samen mediteren. Deze boekjes willen u daarbij helpen. Wij doen dan ook een (dringend) beroep op iedereen om zofn boekje te gebruiken. En dan nog iets. Om het gemeenschapsgevoel wat meer te versterken, zou het fijn zijn, dat zo veel mogelijk mensen ook vooraan in de kerk plaats nemen. Doe dat nu eens gewoon. Ik zou niet weten wat daarop tegen is. Voor al diegenen, die op de een of andere manier op het priesterkoor voorgaan, is het niet prettig om over zoveel lege banken heen te spreken en te zingen, Mogen we er op rekenen, dat dit verzoek gerealiseerd wordt Wat mij verwondert Wat mij steeds weer verwondert is, dat het mensen nooit helemaal loslaat. We weten en ervaren dat er in onze kerk een heleboel fout gaat, en dat er ontoelaatbaar vaak te weinig echt wordt uitgegaan van het geluk voor mensen. En tegelijk proberen we er met z'n allen alles aan te doen dat de kerk in onze samenleving een unieke ruimte kan worden waar op de eerste plaats het werkelijke geluk van mensen ter sprake komt en wordt gezocht. Deken M. G. van het Erve, in: bijlage bisdomblad Op Tijd

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 3