VAN BINNEN UIT "Waar komt al dat kwaad toch vandaan een verzuchting die we dikwijls kunnen horen. Hoe komt het toch dat mensen de slechte kant opgaan v Komt het door het milieu waarin ze zich bevinden Komt het uit hun zelf Jezus neemt in deze een radicaal standpunt in: ergens blijft de mens altijd zelf verantwoordelijk, hoezeer er ook externe factoren zijn aan te wijzen. "Slechte dingen" hebben uiteindelijk ergens in de mens zelf hun oorsprong. Zo wordt de mens bezoedeld. Jezus noemt dan heel wat op, zoals boze gedachten, ontucht, diefstal, moord, echtbreuk, hebzucht en nog veel meer van dit soort slechte dingen. Wie dit leest of hoort, zou Jezus wel de vraar willen stellen of Hij nu 2000 jaar later nog zo denkt Zou Hij ook ni nog denken dat het kwaad van binnenuit komt Wat zou Hij denken van alle reclames in de media Wat zou Hij denken van "goede tijden, slechte tijden Spelen de media niet in op de zwakheid van de mens Ais je doet zoals hij of zijm dSn hoor je erbij. Komen wij nog bij onze kerkn, bij de kërn van ons mens- zijn Leven wij van binnenuit, vanuit ons hart, ons geweten WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Venray - Ysselsteyn Voor de patiënten van: R.Bruins, B.v.Casteren-v.Giis, R.Gabeier, F.Schmeetz, H.Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiei, M.Lucassen en J.Wittgen neemt waar: 2 sept. Dr.v.Tiel, MCA,Stationsweg 60, tel. 58 14 65 3 sept. Dr.H.Schraven, MCA, Staionsweg 60, tel. 58 14 65 4 t Voor de patiënten van: A.Coenen, P.Corver, P.P.Henkes, R.Keizer, L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E.de Munck-Keizer, M.v.Straaten en J.de Vocht neemt waar: 2 sept. Dr. P.Henkens, Helfrichstraat 2a, tel. 58 22 00 3 sept. Dr. M.v. Straaten, Pr. Hendrikstraat 26, tel. 58 88 00 Spreekuur en voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en !s middags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 4