LECTOREN: za 19.00 Jeanny Jenniskens zo 10.00 Harrie Bovëe 2. GEDOOPTRyan JanssenBeemdkroon 1Venray OPBRENGST COLLECTE VOOR DE M.I.V.A. 353,80 MEDEDELINGEN - Zondag 3 september zal paus Joahannes Pauius II twee van zijn markante voorgangers zalig verklaren Het gaat om Giovanni Maria Masatai-Ferettidie als paus Pius IX de kerk leidde van 1846 tot 1878. En de in onze dagen nog steeds populaire Angelo Giuseppe Roncalli, bekend als paus Johannes XXIII, ofwel Paus Johannes de Goede. Juist vanwege de belangrijke rol die beide heilige vaders in de geschiedenis van de kerk hebben gespeeld, heeft het bisdom v bij gelegenheid van hun zaligverklaring gedachtenisprentjes laten drukken. Voor wie deze prentjes wil hebben liggen er achter in de kerk op de tafel een aantal om mee te nemen. - De Missieclub "C0ME0" van het Vincent van Gogh Instituut te Venray houdt ap zaterdag 2 sept a.s. (van 14.00 tot 21.00 uur) en op zondag 3 septembr a,s, van 14.00 tot 21.00 uur) haar jaarlijkse Fancy-fair ten bate van 26 Missionarissen en ont wikkelingshelpers uit Venray en kerkdorpen, werkzaam in 13 verschillende Missiegebieden, in het clubgebouw nabij het sportterrein van het V.£.I., lokatie Stationsweg. Wij bevelen deze 35e en laatste Fancy-fair van harte bij u aan. Mede namens de Missionarissen en de Missieclub "COMEO'1 bij voorbaat hartelijk dank voor uw steun in deze. - Op zaterdag 12 mei 2001 komt hulpbisschop Everard deJong naar onze parochie öm aan de meisjes en jongens van Groep 8 het Sacrament van het Vormsel toe te dienen. Noteer deze datum alvast in uw agenda. De Eerste H. Communie is op Hemelvaartsdag 24 mei 2001. - Op zaterdagavond 9 september is er weer een GEZINSMIS b.g.v. het begin van het nieuwe schooljaar 2000 - 2001. We hopien dat veel kinderen met hun ouders hieraan zullen deelnemen. Een goed begin, ook in godsdienstig opzicht, is het halve werk. Gods hulp en zegen is onontbeerlijk voor een goed schooljaar, zo geloven en bidden wij.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 3