Aon de kinderen die de kinderwoorddienst bezoeken: jg Weten jullie het nog? Een poor maanden geleden hebben we aan juHie gevraagd om zelf eens 'n gebedje op te schrijven en mee te brengen voor de kinderwoorddienst. Willen jullie nog eens vragen thuis of bij opa en Óme öf missdh«A.ken je er zelf een. Schrijf het op of laat papa of mama dat even doen en breng het de volgende keer maar mee. Alvast bedankt! Aan alle Veulense kinderen in de basisschoolleeftijd Binnenkort is het weer Veulense kermis. Dat betekent voor jullie, na een lange vakantie en een paar weken school, weer enkele dagen vrij. Om de aanloop naar de kermis toe en de kermisdagen zelf meer inhoud te geven, organiseert de Dorpsraad ook dit jaar weer voor jullie een kleur- en tekenwedstrijd. Op vrijdag 25 augustus zullen enkele leden van de Dorpsraad op school aan de jongste kinderen tot en met groep 2, kleurplaten uitdelen. De hogere groepen krijgen een papier waarop ze een mooie tekening kunnen maken. De tekening moet iets met de kennis te maken hebben en mag niet met de computer vervaardigd worden, want dan maak je geen kans op een leuke prijs. Op vrijdag 1 september zuilen alle kleur- en tekenplaten weer door de Dorpsraad opgehaald worden. Ze worden dan door een deskundige buitendorpse jury in 4 leeftijdsgroepen beoordeeld. Alle kleurplaten en tekeningen zullen tijdens de dagen bij de diverse attracties opgehangen worden. Op kermismaandag 4 september om 16.00 uur zal de voorzitter van de Dorpsraad, op het kermisterrein de uitslag bekend maken en de prijzen uitreiken. Rond dat tijdstip zal er ook weer een ballonnenwedstrijd zijn. ieder kind krijgt gratis een baüon met kaartje waarop naam en adres nog ingevuld moeten worden. Voor de ballonnen die het verste gevlogen hebben, stelt de Dorpsraad enkele leuke prijzen beschikbaar. Kinderen uit Veulen in de basisschoolleeftijd die niet op de Antoniusschool zitten, kunnen bij Anita de Mulder, Brugpas 25a, tekenplaten afhalen. Zoals je ziet, we gaan er samen weer een mooie kermis van maken. Doe je best en succes! G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 19