3. VLEES EN BLOED Ze waren 25 jaar getrouwd en een van de kinderen zou een overweging houden in de kerkelijke viering van hun huwelijksjubileum. Hij vertelde hoe hij zijn overweging had gemaakt al wandelend over de dijk Hij kwam een echtpaar tegen dat hem een paar tips gaf. En bij het afscheid gaven ze hem hun telefoonnummer mee, voor het geval dat. Het was het nummer van zijn eigen ouders.... Want ook zijn vader maakte zijn overwegingen wandelend langs de dijk. Zo vader, zo zoon. Het bloed kruipt waar het niet gaan kan. In de eucharistieviering zijn we samen om ons een boodschap eigen te maken, de boodschap van Jezus. Meer nog: we mogen ook Hem, Brood-des-levensontvangen. Want Jezus wil, dat wij worden zoals Hij. We mogen Hem helemaal tot ons nemen, zo concreet als vlees en bloed. Want het zijn geen ideeën, die wij als christenen achterna gaan, het een Mens van vlees en bloed, een Mens van Godswege door wie we communiceren met God zelf. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Venray- Ysselsteyn Voor de patiënten van: R.Bruins, BvCasteren-v.Gils, R.Gabeler, F.Schmeetz, H. Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel, M. Lucassen en J.Wittgen neemt waar 19 aug.Dr.KGabeler, Alegrostraat 43, tel. 58 28 23 20 aug.Dr.J.Wittgen, Langstraat 106, tel. 58 60 82 Voor de patiënten van. A.Coenen, P.Corver, P.P.Henkes, R.Keizer, L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E de Munck-Keizer, M. v. Straaten en J.de Vocht neemt waar: 19 aug.Dr. de Munck-Keizer, Pr.Hendrikstraat 26 20 aug. tel. 58 88 00 Spreekuur en voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 4