17 nen. iiupenjK wem uil oei,er uau ais groep.ituin: noren nog K ader. Diaken. Zieken of alleenstaande Ik hoor soms, ik had je al veel eerder verwacht. Daarom herhaal ik de vraag. Bent U ziek, alleenstaand of wenst u een bezoekje, bel dan eventjes en ik kom graag. Zeker omdat ik in Sevennm woon, kan ik niet alles weten. Het werkterrein van een priester en diaken is nu eenmaal niet als vroeger. Ook mijn werkterrein is vaak breder dan t' Veulen alleen. Kerkbalans 2000. Het is jammer dat er nog ai wat (jonge) gezinnen niet hebben mee gedaan aan de kerkbalans 2000. Naar hun zeggen willen ook zij de kerk in ons dorp graag behouden, en voor hun kinderen en klein kinderen veilig stellen. Natuurlijk weten ook zij wel, dat voor onze kerk en parochie, de kerkbalans een van de voornaamste inkomei is. Zo'n belangrijk hart van onze gemeenschap kan niet zonder Uw jaarlijkse bijdragen van F160,- blijven kloppen. Landelijk is dit F 175,- minimaal per jaar, en het volgende jaar ook bij ons. Het aantal deelnemers is op 't Veulen heel wat lager, (20%) dan onze om liggende dorpen en plaatsen. Dus het rood lichtje brand. Maak er dan ook vandaag nog gebruik van. Wij hebben een goede naam, als een hechte gemeenschap en ook nog met pit. Dit blijkt niet zo direct met onze kerkbalans. Neem daarom nu actie, voordat het te laat is. Bedankt voor uw aandacht. Natuurlijk is onze kerk ook voor jongeren. Aan de bar was een discussie. De een zegt, zegt de kerk niets, ik zei, en waf zou 't veulen zijn zonder de kerk en school, veranderde het gesprek willen volledig en leefbaar mogelijk dorp zijn. Nou dan..... Vóel je he

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 18