ZONDAG 25 JUNI 2000 een heuse proms in Leunen Plaats: uitgaanscentrum De Steeg; van 12.30 tot 20.00 uur; toegang gratis en voor jong en oud! Het behalen van het Nederlands kampioenschap van harmonie St. Catharina Leunen, Veulen, Heide in maart is een fantastische mijlpaal in de geschiedenis van haar bestaan. Het 80-jarig bestaan en het 44-jarig bestaan van carnavalsvereniging '"t Knölleke", waren de reden om elkaar op te zoeken. Het doel: iets organiseren voor de inwoners tegen weinig kosten. Een nieuw comité kwam na enkele malen samen overleggen met het volgende idee: Samen muziek maken en samen zingendus een heuse Proms. In een tijd van grote stress en druk bezig zijn, vergeten wij wel eens onze omgeving. De straat, plaats, verenigingen, noem maar opOndanks dat het ons best wel goed gaat, vergeten wij met zijn allen steeds meer het sociale contact met de leefomgeving. We noemen dit tegenwoordig individualisering (ieder zorgt voor zich). De organisatie van Brassica Party 2000 wil dit doorbreken. Ieder dorp heeft een rijk verenigingsleven, waar velen aan mee doen. Deels voor een eigen sportvereniging, maar ook cultuurgebonden verenigingen, die wij niet kunnen missen. Toch betrappen wij er ons regelmatig op, dat we dit aan ons voorbij laten gaan. Alleen financieel helpen is wel belangrijk, maar gevoelsmatig zeker niet voldoende. Wij moeten tijd vrij maken om door middel van onze aanwezigheid te tonen dat wij waarderen wat deze mensen doen. De organisatie van Brassica Party 2000 heeft daarom besloten om geen recepties te organiseren. Wij hebben wegen gezocht om de waardering te tonen voor de inzet van vele mensen in onze omgeving.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 13