2. MISDIENAARS: za 19.00 Yvonne Theunis en Max Baeten zo 10.00 Inge Theunis en Lian Vullings Weekbeurt Groep 4. Dis wo en vr geen avondmis LECTOREN: za 19.00 Elly Theunis zo 10.00 Mia Wegh HUWELIJKSAFKWim Ewals uit onze parochie en Coby Cuppen uit Venray, (3e roep) I MEDEDELINGEN. Bij afwezigheid van de pastoor kan men voor dringende pastorale aangelegenheden kontakt opnemen met Mevr. Annie Reintjes, Bershof 18, Tel: 58 22 21. Opgaven voor Huwelijken, Huwelijksjubilea, Doopvieringen en Misintenties gelieve men zó tijdig mogelijk door te geven op de pastorie. Houdt rekening met de komende kermisdagen en de vakantie-tijd TOEKENNING Wilhelmina Sanger sprijs Zoalö u wellicht in Peel en Maas hebt gelezen hebben wij als parochie op maandag 22 mei 1.1. de Wilhelmina Sangers cultuur- prys, een geldbedrag van 15.000, in ontvangst mogen nemen. Deze prijs wordt jaarlijks op de verjaardag van wijlen Wilhelmina Sangers uitgereikt aan m'ensen of instellingen, die zich ver dienstelijk hebben gemaakt op het gebied van het katholiek geloof, verenigingsleven of de cultuur. Wij hebben deze prijs gekregen voor onze inzet voor de restauratie van onze parochiekerk en voor het opknappen van het repetitie-lokaalzodat onze ver schillende werkgroepen, kindernevendiensten een geschikte plek hebben voor hun byeenkomstenWij ervaren nu al hoe goed deze ruimte funktioneert in het belang voor ons parochiewerk.In de nabye toekomst zullen vrijwilligers en vrijwilligsters steeds meer taken in het parochiewerk moeten gaan vervullen. Het spreekt vanzelf, dat wij de Stichting Wilhelmiiia Sangers zeer erkentelijk zijn voor hun toekenning van deze prys aan onze parochie. Wij ervaren het als een erkenning van wat er in onze parochie gedaan wordt voor het kerkgebouw, maar ook voor de vitalisering van het parochiële leven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 3