^§|f WA KBO AFDELING LEUNEN 6 Alle ouderen van Leunen Voorlichtingsbijeenkomst project 'Ouderenadviseur" in Leunen In samenwerking met de KBO afdeling Leunen organiseert SYNTHESE een voorlichtingsbijeenkomst over het project ouderenadviseur, 1 Deze bijeenkomst vindt plaats op maandag 22 mei om 14.00 uur in "Zaal Martens te Leunen, (graag achterom) Alle ouderen van Leunen en KBO leden zijn hier van harte welkom De toegang is gratis en de koffie met traktatie staat voor u klaar! I Tijdens de voorlichting zal uitleg worden gegeven over de werkwijze van het project ouderenadviseur. Vragen die aan de orde komen zijn:, "wat mag u verwachten van het huisbezoek" en "met welke vragen kunt| u terecht bij de ouderenconsulent" Ouderen consulenten op pad De ouderenconsulenten van het project ouderenadviseur zijn op pad gegaan! Alle ouderen in Leunen hebben van de gemeente Venray een brief ontvangen, waarin uitleg wordt gegeven over het project ouderenadviseur. Mensen die graag een huisbezoek willen van een ouderenconsulent kunnen dit aangeven door de ingesloten antwoordkaart in te vullen en op te sturen naar SYNTHESE. Waarom een project ouderenadviseur Er zijn veel regelingen en voorzieningen voor ouderen. Informatie kan onduidelijk en ingewikkeld zijn. Veel ouderen weten de weg niet meer te vinden in de wir-war van allerlei regelingen en hebben behoefte aan duidelijke informatie. De ouderenconsulent kan hierbij helpen en komt graag bij de ouderen thuis! Met welke vragen kunt u terecht bij de ouderenconsulent? Wat valt er onder de Wet Voorzieningen Gehandicapten? Ik ben gevallen in de douche. Kan mijn douche aangepast en wat veiliger worden? Wat zijn de mogelijkheden m.b.t. vervoer? Welke vormen van wonen voor ouderen bestaan er in Venray j

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 7