8 I wv mwuuMttft. I r/4 r/A WA WA y/Mzar/A r/A Op woensdag 3 mei gingen we naar de mini-camping van de (am. v.d. Haghen te Heide, waar de pony's met kar ai klaar stonden voor een ruige, wilde rit door de bossen, dit was keigaaf. Via deze weg willen we de Fam. v.d.Haghen nogmaals bedanken voor hun gastvrij heid en hun bijdrage aan de Activiteitendagen. Na afloop werden de jongste welpen naar huis gebracht, en na terugkomst op het Sportpark werden eerst de slaapruimtes ingericht. Toen het echt donker was, werd het Dierengeluidenspel afgewerkt, waarbij je moest proberen de spionnen te ontlo pen. Het was best spannend en vermoeiend (vooral voor de spionnen) in het donker. Daarna nog een broodje knak in de kantine ai om ca 24.00 uur kroop iedereen in z'n slaapzak, maar voordat alle ogen en monden dicht waren, was het enkele uren later!Donderdagmorgen kwamen de jongste welpen weer terug en werd a eerst gezamelijk ontbeten. 's Morgens werd er een Levend Ganzenbord gespeeld, waarbij allerlei soorten denk- weet- en doespeiletjes uitgevoerd moesten worden. Na de lunch, werd de Korfbalvaardigheidstest afgenomen, waarbij iedereen een C-, B-, of zelfs een A-diploma .kon halen. Na afloop van deze test, konden de kinderen zich uitleven met waterspelletjes en buikschuiven, zodat ondertussen uitgeteld kon worden wie welk diploma had verd iend. Dit liet iets langer op zich wachten als de bedoeling was, maar de uitslagen zaten bij sommigen categorieën ontzettend dicht bij elkaar. Gelukkig haalde ieder een ear diploma. Bij de aspiranten werd Moniek Houden winnaar, bij de pupillen D en E haalde Nancy Litjens de meeste punten en bij de pupillen F en de welpen was Nathalie Loenen de beste. Alle deelnemers PROFICIAT. Na afloop konden alle deelneemsters moe, maar voldaan naar huis. Via deze weg, willen we alle begeleidsters die geholpen hebben tijdens deze twee dagen, bedanken voor hun inzet. Zonder hun hulp was het zeker niet gelukt. ACT. COMM. ORANJE WIT P.s. Er is een toilettas blijven liggen. Deze ligt in het keukentje naast lokaal 7. KB O AFDELING LEUNEN 1 Fietsen Fietsen Fietsen f We gaan weer fietsen en hopen natuurlijk op goed weer, we starten maandagmiddag 15 mei om 14.00 uur bij de Brink Kom, fiets mee, maanda I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 9