mm v-w->: :;.:w GEVRAAGD 12 Wij zoeken een oppas voor Irmke, jeüis en Joost (4-7-9 jrj. op maandag en dinsdag van 15.15 tot 1 7.15 uur en eventueel in de middagpauzes. Neem alstublieft contact met ons op ook als u slechts een gedeelte kunt invullen (tel. 589378). Gerrit en Derrie Reintjes Giro 55055 Astma Fonds De collecteweek voor het Astma-Fonds is dit jaar van 15 t/m 20 mei 2000. Si In luchtgevecht Het motto voor dit jaar is "Luchtgevecht" omdat mensen met astma, chro nische bronchitis of longemfyseem een constant luchtgevecht voeren. Al meer dan 40 jaar steunt het Astma-Fonds deze mensen in hun luchtge vecht. Door wetenschappelijk onderzoek, voorlichting aan patiënten en hun omgeving en scholing van artsen en verpleegkundigen. Het aantal patiënten neemt echter toe, vooral patiënten met Copd (chronische bronchitis en longemfyseem) in verontrustend. Deze groep die vooral bestaat uit oude ren, zal extra zorg en begeleiding nodig hebben. Het werk van het Astma-Fonds word geheel gefinancieerd met giften particulieren en het bedrijfsleven. DE steun van het Nederlandse blijft dus hard nodig. Vandaar weer de jaarlijkse huis aan huis collecte. De leden van de LVB komen ook dit jaar weer bij u aan de deur voor uw bijdrage aan het Astma-Fonds. Wij willen u al bij voorbaat hartelijk danken voor uw gift. Willen de dames die ons ieder jaar trouw helpen met deze collecte, de bussen afhalen bij het gemeenschapshuis op maandag 15 mei van 1 Als er dames zijn die niet kunnen helpen dit jaar wilt u dan voor vervanging zorgen en dit melden bij Gonny Fleurkens tel. 582214 of Anny Beerkens tel. 585616. Alvast bedankt. LVB Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 13