27 I De recent gehouden ontmoeting- en atie- avond voor "vrij willigers" was een succes. Vanuit de onderlinge gesprekken op deze avond, kwam het besluit, om te komen tot een P.O.L. pa rochieel overleg orgaan) Hierin zullen vertegenwoordigers zitting nemen, van alle vrijwilligers werkgroepen van onze kerk en pa rochie. Het is een informatief, advies- en overleg orgaan. Deze zal 4 'a 5 keer per jaar bijeen komen. Zij zullen drie verschillende basis werkterreinen hebben n.l. Liturgie, Katechese en Diakonie. Er zal een bestuur gevormd worden, waarvan de diaken de voor zitter zal zijn. De secretaris, penningmeester en de 3 'a 4 bestuurs leden zullen worden gekozen. Wij zullen over de verdere ontwik kelingen u op de hoogte houden. Een parochiële zieken- bezoek - groep is het tweede besluit Zij zullen twee werkterreinen hebben; thuiszieken ziekenhuis en verzorgingshuis bezoekwerk. Hier- voor zoeken wij nog een viertal vrijwilligers. Gezien bet-grote belang, verwachten wij dat hiervoor spontaan mensen zich opgeven. Dit kan bij Mia Geurts - Slangen. Alvorenszij van start geen zul len zij een korte en praktische cursus krijgen. Het is dus zaak dat de opgaven vrij spoedig plaats vinden. Wij kunnen dan zorg dragen voor de organisatie hiervan. Gezien de opkomst, enthou siasme en reaktie's zien wij beide initiatieven een succes worden. Het zal onze kerk en parochiegebeu ren zeker bevorderen. wat is voor isen. De week voor Pasen laat mij zien, dat Jezus een Jood was, uit de stam van David, die alles onie onder de mensen te bewerken. "e hari aar verder ,een Jezus werd :ven om de mensheid te verlossen. ie dood opgewekt, en Hem tot zich ge- Fa.... zo zie i? aues zettes om [iermee bedoel ik, d

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 28