Bianca's hair fantasy Groene Kruis Noord-Limburg Cursus Goed Gewicht in Zicht van het Groene Kruis Noord-Limburg knippen aan huis Bel voor een afspraak:06-27267019 Met de zorner in het vooruitzicht willen veel mensen graag wat kilootjes kwijt. En Het Groene Kruis Noord-Limburg heeft hiervoor iets te bieden: de cursus Goed Gewicht in Zicht. In het voorjaar start het Groene Kruis weer met deze cursus in Venlo, Horst, Panningen en Bergen. In deze cursus, bestaande uit zes bijeenkomsten waarvan 5 onder leiding van een diëtist, leert men de eigen eetgewoonten kennen en ook hoe de2e zijn aan te passen en te beheersen. Tijdens de cursus wordt gebruik gemaakt van de zelfcontrole-methode. Er wordt veel aandacht besteed aan productinformatie om zo tot een verantwoorde keuze te komen uit het grote aanbod van levensmiddelen. Daarnaast wordt er in één bijeenkomst onder deskundige leiding advies gegeven over houding en beweging. Zowel de diëtist als de cursisten zijn erg enthousiast over deze werkwijze. De onderlinge steun vinden zij erg belangrijk. Een cursist: 'Ik heb erg veel geleerd in deze zes weken, ik dacht dat ik het allemaal zo slecht nog niet deed. Door de zelfcontrole-methode heb ik geleerd kritisch naar mijn eigen voedingsgewoonten te kijken. Nu zie ik wat ik 'fout' doe en wat ik moet veranderen. Aan de 'foutjes' wordt nu gewerkt. En door de weeg/knipkaart kan ik ook na afloop van de cursus mijn gewicht in de gaten houden. Dit is een goede steun.' De cursus is ook geschikt voor groepen, o.a. de tennisclub, de kaartclub, vrouwenbond etc. Groepen dia aan het gewicht willen werken kunnen speciaai voor hun club een aanvraag voor de cursus indienen. Het minimaal aantal deelnemers bedraagt 10. De kosten voor de zes bijeenkomsten, inclusief materiaal, bedragen f 85,-- {voor mensen die lid zijn van het Groene Kruis f 60,-). Voor inlichtingen en aanmeldingen kunt u contact opnemen met het Bureau Klantenservice van Het Groene Kruis Noord-Limburg, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer (077) 320 95 95. Dames en Heren

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 20