Aan alle inwoners van 8 Dorpsraad LEUNEN Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 20 maart 2000 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1Opening; 2. Overhandigen van cheque aan stichting LEO en zaalvoetbalvere niging Leunen; 3. Vaststelling van de notulen en actielijst van 21 februari 2000 4. Ingekomen stukken en mededelingen; 5. Verslag diverse afgevaardigden; 6. Vaststelling jaarverslag 1999; 7. Vaststelling financieel verslag 1999 en begro ting 2000, alsmede benoeming kascontrolecommissie 2000; 8. plaatsing tafeltei nisspel; 9. Rondvraag en 10. Sluiting. Cheque voor stichting LEO en zaalvoetbaivereniging Leunen Voor festiviteiten i.v.m. de milleniumwisseling heeft de gemeente Venray per dorp een eenmalige subsidie van 1000,-- in het vooruitzicht gesteld. De festi viteiten moesten wel aan bepaalde voorwaarden voldoen. De dorpsraad heeft de festiviteiten van de stichting LEO en zaalvoetbalvereniging Leunen aangegrepen om het subsidie voor Leunen binnen te halen. Deze verenigingen hebben ieder o{ hun eigen wijze een milleniumactiviteit op touw gezet. De aanvraag is door de gemeente gehonoreerd en als gevolg hiervan wordt tijdens de dorpsraadvergade ring van 20 maart aanstaande aan de beide vereniging een cheque uitgereikt ter waarde van 500,—. Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets (S 589315). SRanjens L Gommans W Geurts P Corneiissen P Gommans alle Team s waren vrij met carnaval Siljart voor Ouderen chaket Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 9