26 Beste Mensen. Bij deze wil ik iedereen bedanken voor de onvergetelijke avond die ik Carnavalsdinsdag heb mogen beleven, met mijn onderscheiding "Het gaolde Paerd" Het was in een woord overweldigend. Nogmaals Hartelijk dank! Ell Reintjes - Tacken. Algemene Parochie- en Dorpsraadvergadering Op dinsdag 21 maart om 21.30 uur na de Parochievergadering is de jaarvergadering van de Dorpsraad Veulen in zaal "t Veule". De agenda luidt: 1Opening 2. Jaarverslag 3. Mededelingen 4. 5 Vragenuurtje 6. Sluiting. Kom naar deze vergadering en blijf op de hoogte van wat er zoal in ons dorp speelt! Millennium boomplanting Zoals u wellicht weet heeft de gemeente Venray aan ieder dorp en wijk en boom beschikbaar gesteld, als tastbare herinnering aan de recente eeuwwis seling. Voor Veulen is dit een buine Beuk geworden. Deze zal door de voorzitter van de Dorpsraad dhr. Hv.Rijswijck geplant worden in de groenstrook tussen het parkeerterrein achter de kerk en de Brugpas. Dit zal plaatsvinden op woensdag 22 maart om 18.00 uur. Alle om nierbij aanwezig te zijn. Er wacht hun een lekkere verrassing! Het schoolteam zal dit gebeuren nog eens extra onder de aandacht van de kinderen brengen. ij elke vereniging uit om met een afvaardiging aanwezig te zijn. Alle belangstellende dorpsgenoten zijn natuurlijk ook van harte welkom. Joekskapel 'Luuster Efkes' zal met vlotte muziek in vele (toon)aarden, zorgen dat de boom in de juiste aarde geplant wordt zodat hij voorspoedig kan opgroeien. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 27