24 aar ko eer If IM ik» dat bij de meeste mensen, echt wei een kern van gelo< dat ook wei is kan vonken en zelfs branden. Zij geloven dat Jezus Christus hun in alles liefheeft, en tij zien als een instrument van He heel mooi, hoe dat ervaren, dat God hun kracht, sfteun, hulp en troost geeft Voor Hem is geen probleem te .groot, geen nood te gering, geen verdriet te klein en geen lijden te onbetekenend. Daarom wil de Kerk er ook zijn voor iedereen en voor alles» Wonderlijk, hoe Gods' liefde onder de mensen doorwerkt Tot de volgende keer. SPOORLOOS Door de actie Kerkbalans werden we dit jaar weer eens met de neus op de feiten gedrukt; een aantal mensen gezinnen zijn voor ons wat onduii in ons dorp, we zien hen ;n hen bij bijzondere gebeurtenissen in de k mor in onze kerkbalans administratie. Je zou kunnen zeggen, ze raken spoorloos. Ook als je heel zuinig telt, kom je tot zo katholieken in Nederland, Dat zijn er heel wat. Hoe is hun naa waar zijn zii te vinden vooral nu de kerkelijke gezindte wordt opgetekend in het bevolkingsregister. Met de nieuwe ge- van 1994 staat de privacy van kerker hebben geen toegang i. Uit voorzorg was al in de jare burgers centraal eer van ensen tachtig de SELA opgericht, Alleen de SILA krijgt maandelijks een gegevens. Be kerk is nu geheel afhankelijk van wat de ons rechtstreeks zelf doorgeven. Alleen door hetgeen u zelf door geeft, kunnen wij onze kerkledenadministratie op pijl houden. Er zijn vele vaste kerkbezoekers, vele vrijwilligers, vele die parochie, maar vla de kerkbalans zich betrokken voelen anderen worden achter de dijk onzichtbaar en raken spoorloos. Voor veel mensen is katholiek zijn bovendien nog niet hetzelfde als parochiaan zijn, Ze vinden, merkwaardig, dat het parochie leven ook zonder kerk kan» als kerkbestuur, missen hen ledenadministratie,Dat is niet alleen :n bij ons. Wij behandelen. ter, want gezin, en willen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 25