Investeren? Innoveren! Rabobank Zevenrode looft innovatieprijs uit Het bestuur van Rabobank Zevenrode heeft besloten in 2000 een innovatieprijs uit te loven. Met deze prijs wil Rabobank Zevenrode haar leden stimuleren innovatief te ondernemen. Zij ziet innovatie als een van de belangrijkste investeringen die een ondernemer in zijn bedrijf kan doen. Met nieuwe ideeën, een nieuwe aanpak, een nieuw product ligt de weg naar continuïteit, een zekere toekomst en naar succes open. De inschrijving voor deelname aan de Rabobank Zevenrode Innovatieprijs is open tot vrijdag 16 juni 2000. Dan gaat een deskundige en betrokken jury aan het werk. Daarin hebben zitting professor dr Nico Douben, hoogleraar Economie en Innovatie aan de faculteit Technologie Management van de Technische Universiteit Eindhoven, ir Martin Flinsenberg, vestigingsdirecteur Syntens Limburg, mr Joep Hahn, burgemeester van dë gemeente Meerlo- Wanssum en drs Jos Waals, burgemeester van de gemeente Venray. Op 1 augustus 2000 wordt bekend wie de drie genomineerden voor de prijzen zijn. De leden beslissen De leden van Rabobank Zevenrode maken tijdens hun jaarvergadering in het najaar van 2000 uit wie van de genomineerden met de prijzen van respectievëijk f 15.000,-. f 7.500,- en f 2.500i- naar huis mogen. De drie genomineerden krijgen dan overigens eerst de kans hun innovatie aan hun collega-léden te presenteren. Daarbij zullen zij hulp krijgen van een professionele presentator. Een eerste kennismaking met de genomineerden is dan al mogelijk geweest via een folder en affiche die vanaf begin augustus in het werkgebied van de bank verspreid zullen worden. Informatiemap Alle leden van Rabobank Zevenrode ontvingen vrijdag 10 maart of zaterdag 11 maart een informatiemap met daarin een inschrijfformulier en reglement. De afdeling Bedrijven van de bank biedt ondernemers die zich willen inschrijven ondersteuning bij het invullen van het inschrijfformulier. Als zij daar tenminste behoefte aan hebben. Medewerkers van de afdeling zijn ook beschikbaar voor het geven van informatie over de Rabobank Zevenrode Innovatieprijs 2000 tijdens bijeenkomsten van organisaties die actief zijn in het werkgebied van de bank en waarbij leden van de bank zijn aangesloten. Rabobank Zevenrode is te bereiken via telefoonnummer 0478 530 300. Steun in de rug Voor Rabobank Zevenrode speelt bij het uitloven van de prijs ook een rol dat in haar werkgebied de economische bewegingen uitzonderlijk hevig zijn. "We voelen ons," schrijft de bank in de informatiemap, Unauw verbonden met het lot van de ondernemers in ons werkgebied. Wij zijn een bank met sterke wortels in de -agrarische- gemeenschap. Wij weten uit ervaring hoe economische activiteiten van elkaar afhankelijk zijn. Ook in moeilijker tijden geven we graag een steun in de fug.n $scretariaa£ Rabobank Zevenrode Albionstraat 26 5809 AD Leunen Postbus 5006 5800 GA Venray Telefoon: (0478) 530 300 Telefax: (0478) 530 301 rabobankjzeyenrode©tref,ni www.rabobank~zevenrode.nl E-mail: Intemët

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 18