2000 fff. 17 Over 3 weken is't alweer vastenavond. DE tijd om nog iets te ondernemen deelname aan aan van uw creatie want en moeite doet om iets te maken Let J wat van gevraagd, ook vanwege de diverse dorpels in de straten of als het waait en let ook op de veiligheid van de deelnemers. We hopen dat ook de jeugd zich niet onbetuigd laat in de optocht. Laten we met z'n allen zorgen voor 'n grote en fijne optocht in dit feestjaar van Knolleke dt. Voor deelname aan de optocht in Venray kunt u zich opgeve zaterdag 26 februari en voor deelname aan de optocht in Leunei maandag 28 februari bij J.van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen 581693 Nieuws voor junioren en senioren ^ENIGING inmiddels het opgave-formulier voor de ontvangen. Inschrijven vóór 20-02-2000. e: Jos Ermers 586673. Tenriislessen; starten in week 11 (15 maart), opgave-strook vóór 1 maart in brievenbus van clubhuis deponeren. De lessen worden wederom verzorgd door Don Mulders f? 588247. senioren zijn reeds De aanmeldingen voor de verwerkt. De poule-indeling is dit jaar in handen van tennisvereniging Merselo. De teamindeiingen worden eind februari bekend gemaakt (zie mededelingenbord clubhuis). Voor eventuele informatie: Geert Litjens 589418 Belangrijke data voor ieders agenda: - zaterdag 8 april a s. openingstoernooi junioren; dit toernooi wordt met een feestavond afgesloten. - zondag 2 april a s. openingstoernooi senioren natuurlijk doe jij ook meevoor iedereen Opgave-formulieren liggen binnenkort in het clubhuis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 18