if* umtmmmi". va Opgave uiterlijk 6 februari a.s. in brievenbus clubhuis deponeren. OPGAVE VOOR ENIGIMG Alle senioren kunnen zich opgeven voor deelname aan de Dorpencompetitie 2000. De dorpencompetitie is een competitie tussen tennisverenigingen van enkele dorpen uit de directe omgeving, welke niet deelnemen aan de KNLTB-competitie, Betreft verenigingen uit: Leunen/Veulen/Helde, Ysselsteyn, Merselo, Qirlo/Castenray, Oostrum, Swolgen en America. Er wordt gespeeld in verschillende poules, welke zijn ingedeeld op sterkte. De sterkte van de teams wordt bepaald door de tech nische commissie van desbetreffende vereniging. Opgave is mogelijk voor de zaterdag (aanvang 18.00 uur) of zondag (aanvang 9.00 of 13.30 uur). Een teamwedstrijd duurt gemiddeld 3 a 4 uur. Een team bestaat minimaal uit 2 dames en 2 heren. Een team speelt 6 a 8 wedstrijden in een periode van circa 2 maanden (april - Per teamwedstrijd worden de volgende wedstrijden gespeeld: HE, DE, MD, HD, DD. Men speelt maximaal 2 wedstrijden p.p. Per wedstrijd worden 2 sets gespeeld. Bij 6-6 wordt er een tiebreak gespeeld. Diegene die de enkel speelt, speelt niet de MD. De tennis ballen worden door de vereniging beschikbaar gesteld. Opgave voor de dorpencompetitie (als enkeling) met een eventuele voorkeur voor zaterdag of zondag, graag uiterlijk 6 februari in brievenbus van het clubhuis deponeren. X 1 X - opgave- Naam: Neemt deel aan de dorpencompetitie 2000, periode april/mei/juni Voorkeur om te spelen: zaterdag zondag geen voorkeur (s.v.p. omcirkelen)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 11