24 K.B.O. AFD VEULEN Op dinsdag 25 januari houden wij weer een Kien-Middag met mooie prijzen. Verder kan men zijn contributie voldoen voor het jaar 2000. Dit is f25,- per persoon. Nieuwe leden zijn altijd welkom. Veulekes en Veulinnekes Wei vonde het en hiële ier um prins en prinses te zien. Wej wille ollie allemaol bedanke vur wat gillie gedaon het. De optocht was ok harstikke leuk. Wej wille de neje prins en prinses en de nar enne leuke carnaval toewense. Veul plezier. Ex prins Bart Ex prinses Linda Ex narretje Jan. Moge wej de neje jeugdprins en jeugdprinses vurstelle? Jeugdprins is Karei Classens, Jeugdprinses is Lieke Poels, Narretje is Lotte Dirkx. De road van 11 is: Linda, Luuk, Danny, Diana, Bram, Joey, Stefan, Patrick, Fatima, Koen en Katie. Reserve Rik en Tim. Wej wense iederieën enne fijne vastenoavond. De Veulense schol Aan alle inwoners van Veulen Kerstboomverbranding Tijdens de loting die in verband met de kerstboomverbranding werd gehou den, zijn ook 2 prijzen op aan 't Veulen uitgereikte loten gevallen. De winnende nummers zijn 4756 en 4861De officiële prijsuitreiking was op maandag 17 januari om 16.00 uur in het gemeentehuis. Heeft u deze gemist en heeft u een winnend lot, dan kunt u nog altijd bij de Publieksbalie van het gemeentehuis uw lot inwisselen. Uitgifte bouwkavels. Indien er behoefte aan is, wil de gemeente dit vooqaar 2 bouwkavels ter verkoop aan autochtone Veulenaren aanbieden. De bouwkavels, gelegen aan de Voerleberg, worden uitsluitend toegewezen aan mensen die in Veu len wonen, of, daar economisch mee verbonden zijn, of, na maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben, weer naar 't Veulen terug willen. Heeft u interesse, laat het uw Dorpsraad schriftelijk weten. Secretariaat: Dhr.G.Reintjes, V oerleberg 26, 5814 AV V eulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 25