23 JLVJL VEULEN Donderdag 27 januari: Dromen verklaren door Mevr. vd Borst. Aan de hand van dia's vertelt zij ons wat onze dromen kunnen betekenen. Deze avond begint om 20.00 uur. Hierbij willen we iedereen bedanken die heeft meegewerkt aan het weisla-1 gen van ons 40-jarig jubileumfeest. Speciaal dank aan de sponsors: Rabobank Zevenrode A A accountants - Venray Nijssen Granica - Veulen KERKBALANS Elk jaar wordt de actie KERKBALANS ondersteund door een motto. Dit jaar is dit "geloven in groei Hierover schreef ik de vorige week. Nu iets hierover uit de Bijbel n. 1. het boek spreu ken 11;24. 9 Wie vrijgevig is, wordt steeds rijker; wie gierig is, komt nog te kort Onze kerk en parochie wil niet materialis tisch denken en zijn. Zelfs verre van dat. Maar de kerk heeft nu eenmaal zware vaste lasten onderhoud, verwarming, verzekering, maar ook kosten voor liturgie, diensten en parochiële werkzaam heden. Omdat onze dorpkerk van ons allen is, dragen wij allen ook de volledige betrokkenheid en verantwoordelijkheid. Zonder kerk geen parochie; zonder parochie geen kerk, dat zal ons dui delijk zijn. Wij kunnen dus niet zonder u.... en missen u echt, als u niet mee doet. De vorige week schreef ik ook al over; de af trekbaarheid van de jaarlijkse gift aan kerkbalans. Het voortbestaan van onze kerk in de toekomst ligt in uw hand, Het financiële overzicht geven wij jaarlijks op onze parochie vergadering. Wij kennen Jaarlijks een mooi resultaat van deelname. Maar het steekt de deelnemers vaak, dat niet iedereen mee doet, omdat zij toch ook profiteren* van de welzijns voorzieningen van ons dorp. Maar wij vertrouwen dat iedereen in dit jubileum jaar 2000 mee doet, omdat wij voor grote restauratie werkzaamheden staan, Uw meeleving en deelneming stellen wij zeer op prijs. Bedankt namens hei kerkbestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 24