13 Loting t.b.v. verkoop 10 particuliere bouwkavels Leunen Op 14 december 1999 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 10 particuliere bouwkavels gelegen in het bestemmingsplan Leunen, nabij de Albi- onstraat verkocht gaan worden. Het betreft hier de loting van 10 kavels ter grootte van minimaal ca. 410 m*en maximaal ca. 700 mJ(ten behoeve van de bouw van 10 vrijstaande woningen). De grondprijs voor 1999 bedraagt f245,-- per m' excl. B.T.W. en excl. beschrii- vingskosten. De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; mitsdien is de koper verplicht de woning gedurende één jaar na de voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsleden) te, bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonen- de)partners kan zich slechts één persoon inschrijven. De kavels zullen in eerste instantie verloot worden onder diegenen die als autoch toon van Leunen wordt aangemerkt. Als autochtoon van Leunen wordt aangemerkt; 1. personen die thans in Leunen wonen (de gemeentelijke bevolkingsadministratie geldt als maatstaf); 2. personen die elders wonen, maar die terugkeren naar de geboorteplaats Leunen, na maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens de ge meentelijke bevolkingsadministratie geldt als maatstaf); 3personen die in Leunen een functie verkrijgen of reeds vervullen en derhalve economisch gebonden zijn(hiertoe dient een arbeidsovereenkomst overlegd te worden). Nadat er geloot is onder de autochtonen zal er verder geloot worden onder niet- autochtonen. Degenen die zich thans nog niet hebben latei registreren als belangstellende voor een bouwkavel in het plan Leunen en in week 46 nog geen persoonlijk bericht ontvangen hébben, kunnen zich hiervoor alsnog tot 8 december 1999 melden bij de afdeling Publieksdiensten van de gemeente Venray. Indien u al persoonlijk bericht van de gemeente heeft ontvangen over deze loting, hoeft u niet meer op deze be kendmaking te reageren. Indien u zich aanmeldt voor de loting en u meent dat u tot de autochtone bevolking van Leunen behoort op grond van uw huidige of toekomstige functie, dient u gelijk tijdig met de aanmelding een kopie van uw arbeidsovereenkomst te overleggen. Indien u zich als belangstellende meldt krijgt u een informatiepakket thuisgestuurd, waarin o.a. een tekening van de kavels is opgenomen/ Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. De loting zal plaatsvinden op 14 december 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis en zal worden verricht door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray, drs. J.F.H.A.B.Waals, burgemeester drs. A. W-M.de Bever, secretaris.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 14