Bericht van de kindernevendienst Dditjaar is er nog één kindernevendienst gepland en wel op 20 november. Tot nu toe zijn er drie kindemevendiensten geweest die goed bezocht werden door de kinderen. Jammer genoeg hebben we nog niet genoeg begeleiding om te kunnen zeggen dat de kmdemeven diensten een blijvend gegeven wórdt in onze kerk Er zijn op dit moment maar twee perso nen actief betrokken in de bndemevenddienstenGraag zouden we zien dat er nog twee personen meer actief werden in deze werkgroep. Het vergt niet veel tijd. Tweemaal per jaar komen we bij elkaar om de data van de kindemevendiensten en de thema's te bepalen. Daarnaast vergt het werk vóór een kindernevendienst nog één keer l tot 2 uur werk Misschien is het wel iets voor een ouder die met zijn/haar kind meekomt naar de kerk Diegene die interesse heeft nódigen we van harte uit om eens ie komen praten en om eens te komen kijken op 20 november. Het zou jammer zijn als we straks, ondanks het feit dat er genoeg interesse bij de kinderen is, moeten zeggen dat er geen kindemevendiensten meer zijn Interesse? Informeer dan eens bij: Franka Weijs tel: 510715 ofFranciRemtjes tel 10382 3. BELANGRIJKE MEDEDELING Met ingang van het nieuwe kerkelijke jaar, de eerste zondag van de Advent, 28 november 1999, beginnen we met boekjes voor voor de Zondag viering in de kerk. Voor elke viering in het weekend is er een apart boekje, waarin de teksten en de liederen van de zondagse mis staan, ook de gregoriaanse gezangen. Deze boekjes kunnen ook gebruikt worden voor eén viering van Woord en Gebed of eventueel de Communie, in het geval dat er geen priester is. U hebt wellicht al gemerkt hoe lastig het is als je niet kunt meezingen b.v. In het nieuwe gedeelte kunnen we niet werken met een projekte-scherm. Na de restauratie van het oude gedeelte van onze kerk komt dit projektie-scherm ook niet meer terug. Architectonisch gezien was dit ook niet erg fraai. Bovendien was de prb'jektor ook niet meer in optimale staat en het laten maken van 'tekstdia' kost ook iedere keer weer geld. Om de kerkgangers zo optimaal mogelijk de eucharistie in het weekend mee te laten vieren, hebben we besloten om over te gaan naar deze tekstboekjes. Over hoe te gebruiken en over het verspreiden en de kosten ervan komen we nog terug.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 4