12 L U N fc 21 Dorpsraad Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 15 november 1999 om 20.00 uur in gemeen schapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1.Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 18 oktober 1999; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; waaronder a, nieuw uitbreidingsplan b. speelvoorzieningen Leun en-Oost c. wijk-en dorpenfonds.4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. Rondvraag en 6. Sluiting, Stand van «aten nieuw uitbreidingsplan. Na een gesprek van een delegatie van de dorpsraad met de verantwoordelijk portefeuillehouder van de gemeente Venray kan ik berichten dat de verloting van de bouwkavels in week 50 van dit jaar zal plaats vinden. Het gaat hierbij om 1J kavels van 4 a 500 m' per kavel. De toezegging is gedaan dat de kavels voor de thans geldende prijs zullen worden verkocht; ook al vindt de daadwerkelijke transactie op een later moment plaats. U kunt zich uitgebreid laten informeren op de informatie-avond, die de gemeente Venray op 25 november aanstaande zal houden. Volg de nieuwsbladen voor plaats en tijdstip. Volle containers op het Brinkplein Bij de dorpsraad zijn klachten binnengekomen over spullen die langs de contai ners (kieding/gias/biik) op het Brinkplein worden neergezet als gevolg van het vol zijn van de betreflende containers. Met deze spullen, zoals bv kleding, gaan anderen aan de haal. Het gevolg hiervan is dat de spullen her en der verspreid over het Brinkplein zijn terug te vinden. Hierbij doe ik een dringend beroep op de inwoners van Leunen om géén spullen langs de containers achter te laten, Indien containers vóór de geplande lediging vol zijn, meldt dit dan s.v.p. rechtstreeks bij de gemeente Venray (afd. publieks diensten), danwel bij het secretariaat van de dorpsraad. Voor een extra lediging wordt dan gezorgd, Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets (9 5S93I5).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 13