Sï 3 Op vrijdag 1 oktober a.s start de lotenverkoop voor de reuzenloterij ten bate van de restauratie van de kerk. Onder grote belangstelling zijn afgelopen zaterdag haan en kruisen weer op de kerk teruggeplaatst. Een mijlpaal in de restauratie Een aantal mensen uit Leunen en de Stichting Lönse Zommerfiëste hebben gezamenlijk de kosten voor het herstel van de bekroning van de toren volledig betaald. Daamee hebben zij laten zien, hoe belangrijk zij het behoud van dit mooie historische gebouw voor Leunen vinden. Bij de gewone gebedsdiensten, maar vooral ook bij alle grote gebeurtenissen in ons leven én in ons dorp (doop communie, vormsel, huwelijk, jubileum begrafenis) komen we samen in onze kerk. Het is dan fijn, als dat gebouw er mooi en goed onderhouden uitziet Het is een moeilijke taak om de benodigde gelden voor het karwei bij elkaar te brengen. De werkgroep wil u echter niet steeds lastig vallen met allerlei acties en gezeur aan de deur. Daarom is besloten één grote loterij te houden. Hiervoor wordt u maar door één persoon benaderd. 0 steunt dan ruim de restauratie, maar maakt ook kans op grote prijzen. Die kans is zelfs veel groter dan bij de meeste grote loterijen. Er worden immers maximaal 1000 loten verkocht. Daar staat tegenover dat deelname wel duurder is: een lot kost F 150,-. Maar de prijzen zijn dan ook niet mis! Die zijn alleen al de moeite waard om mee te doen: Eerste trekking: zondag 24 oktober: 1e prijs: Weekend Euro Disney in Parijs voor 4 personen 2e prijs: Een degelijke fiets. Verder diverse leuke kleinere prijzen. Tweede trekking: zondag 19 december Hoofdprijs van de loterijDaihatsu Sirion gezinsauto 1e prijs: 2 kaarten voor de musical Elisabeth in Circustheater Scheveningen met overnachting. 2e prijs 5 ballonvaarten, vertrek vanuit Leunen. Verder tal van kleinere, doch waardevolle prijzen. Lotenverk van start STEUN ONZE KERK EN WIN EEN AUTO

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 4