Aan alle Veulense kinderen t/m de basisschool Om de Veulense kermis nog aantrekkelijker te maken heeft de dorpsraad voor jullie het volgende bedacht: Als aanloop naar de kermis is er voor de peuters en kleuters een kleurwedstrijd en voor de anderen een tekenwedstrijd. Er wordt ver wacht dat je iets tekent wat met de kermis te maken heeft en dat je daarbij je fantasie de vrije loop laat. De benodigde blaadjes hiervoor worden op school door iemand van de dorpsraad uitgereikt. Op vrij dagmiddag vóór de kennis worden alle 'kunstwerken' aan school weer opgehaald en door een deskundige, buitendorpse jury bekeken. Er zal gejureerd worden in vier leeftijdsgroepen, te weten, peuters; groep 1 en 2; groep 3,4 en 5; groep 6, 7 en 8. De werkstukken zullen op het kermisterrein opgehangen worden zodat iedereen jullie vakwerk kan bewonderen. Op kermismaandag .om 16.00 uur zal de voorzitter van de dorpsraad, op de kennis de uitslag bekend maken en de prijzen uitreiken. Deze hebben natuurlijk ook weer iets met Veulense kermis te maken. Dus, gauw aan de slag en veel succes! Als tweede actiepunt zal op dezelfde tijd, dus kermismaandag 16.00 uur, voor jullie een ballonwedstrijd gehouden worden. Voor iedereen is er een gratis ballon, met een kaartje beschikbaar. Hierop moet je nog je naam en adres invullen en dan ding je mee naar de prijzen die de dorpsraad beschikbaar stelt voor de ballonnen die het verste vliegen. Zo willen wij, samen met jullie, onze kermis nog gezelliger maken. Tot ziens op de kermis: G.Reintjes, secretaris dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 23