BS I Halio allemaal, Dit jaar vindt in Leunen voor de TIENDE keer de Leunse Fuif plaats. Dit is uiteraard reden voor een groot jubileumfeest, wat dit jaar op 20 augustus plaats zal vinden, net als alfe voorgaande jaren in de wei van Piet Heesen aan de Oosterbosweg. Tien jaar geleden werd begonnen met het organiseren van de fuif, in navolging van de eindexamenfuiven die in bijna alle dorpen rondom Leunen werden georganiseerd. Op dit moment bestaan er niet meer zoveel van die grote fuiven, maar in Leunen hebben we nog altijd een fantastische fuif. Vooral dit jubileumjaar,zal de fuif groter dan ooit aan worden gepakt, en daarvoor hebben we jullie huip nodig! Alle jongeren uit Leunen (en hun vrienden of vriendinnen) kunnen meedoen met de fuif. Vooral ais je net geslaagd bent is dit een perfect moment om mee te doen aan: FUIF LEUNEN 1999 "Fiëste Wie De Biëste Part X" Je kunt je hiervoor opgeven bij de volgende adressen: Jos Litjens Het safé van "De Brink" Van Megenstraat 5 op zaterdag- en zondagavond bij Stichting "L.E.O. Meedoen met de fuif wil zeggen dat je helpt opbouwen en afbreken en dat je op de avond zelf een tijdje meehelpt. Het inleggeld om mee te doen is F 50,-. Als de fuif goed slaagt (net zoals de afgelopen jaren), dan krijg je je inleggeld weer helemaal terug. Verder krijg je natuurlijk het inmiddels beroemde fuif T-shirt en niet te vergeten een super-gezéllige fuif. Meedoen dus! Als je nog meer vragen hebt kun je terecht bij: Jos Litjens, Tel. 587594

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 10