12 Aan alle inwoners van Leunen. Dorpsraad ^g,, Tijdens de bijeenkomst met het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray op 15 juni jl. is het nieuwe logo van de dorpsraad door de loco-burgemeester, dhr. Driessen, onthuld. In het vervolg zal alle correspondentie van de dorpsraad herkenbaar zijn aan dit logo. Het logo is ontworpen door Leunenaar Jos Fleurkens. Het logo symboliseert een vergadertafel met de te bespreken zaak in het midden. De zaak wordt vanuit alle kanten bekeken. De diverse driehoekjes symboliseren de vele in- en uitgaande zaken en de diverse belangen die in een dorp spelen. Tot slot heeft het logo een open structuur wat verband houdt met de openbaarheid van alle dorpsraadverga deringen. Terugblik collegebezoek 15 juni zaken willekeuring volgorde een kort verslag van enkele bestemmingsplan r van herinvoering van het autochtoniteitsbeginsel (het onder dorpelingen). De gemeenteraad heeft inmiddels )tins van de kavels zal, als alles meezit, eind dit iaar kunnen gebeuren. Bestemmingsplan Het trapveldje aan de Albionstraat wil het college opnemen in het bestemmings plan-kom. Overige (gewenste) aanpassingen van het bestemmingsplan mogen niet verwacht worden. Het college ziet het op basis van financiële overwegingen niet zitten om een actieve rol te spelen bij een verplaatsing van uitgaanscentrum De Steeg naar bv. een bedrijventerrein en een andere inrichting van de locatie 'brauckman/taxicentrale'. Laatstgenoemde locatie kent nu nog de bestemming 'bedrijfsdoeleinden' Bestemmingsplan buitengebied Mede door de onzekere situatie van de recontructiewetgeving varkenshouderij, kan het college op dit moment niet aangeven waar men met de herinrichting van het buitengebied op afkoerst c.q. naar toe wil. Verkeersveiligheid Zodra de Albionstraat in eigendom komt van de gemeente (eind dit jaar/begin volgend jaar), gaat de gemeente deze weg aanpassen. Zo zullen op de oversteek plaatsen, zogenaamde verkeersplateau's worden aangebracht. Aangezien de Al bionstraat een 'A-categorie weg' blijft, kan deze weg niet worden afgesloten voor het vrachtverkeer. 9

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 13