7 L. VB, LEUNEN Fietsdag: Op dinsdag 29 juni vertrekken we om 9,15 uur vanaf het plein voor de jaarlijkse fietstocht met picknick. We hopen dat de weergoden meewerken en dat veel leden hier een gezellige dag aan zullen beleven. Veel plezier Foutje: door een te groot vertrouwen op het geheugen heb ik vorige week verkeerde datums voor de snoeicursus vermeld, sorry De goede datums zijn: woensdagavond 20 okt. theorie en op zaterdagmorgen 23 en 30 okt. de praktijklessen. Opgeven kan nog bij Toos Baken, tel. 581682. Jaarlijkse Zonnebloem loten verkoop van 27 juni t/m 10 juli - In deze 2 weken komen wij weer bij U aan de deur met loten van de Zonnebloem. De verkoop van deze loten is voor de Zonnebloem een voorname bron van inkomsten. De Zonnebloem werkt met vrijwilligers die veel bezoekwerk verichten, daarnaast worden er verschillende activi teiten, vacantiereizen en boottochten georganiseerd. De Zonnebloem krijgt hiervoor geen enkele subsidie's. Ze betrekt haar geldmiddelen uit giften en ondersteunende leden die ieder jaar f 18,-- betalen en uit de loten verkoop. Zodoende is de verkoop van deze loten van groot belang voor de Zon nebloem. Wij als afd. Leunen-Veulen-Heide krijgen daarvan ook een deel in onze kas. Stel de dames die bij U aan de deur komen niet teleur. Alvast héél, héél hartelijk dank! Hallo Tomp-leden. Het was zondag 6 juni heel gezellig tijdens onze gezinsmiddag. En over verkeer weten we nu ook weer wat meer! Dit alles was niet mogelijk geweest zonder de hulp van vele mensen. Deze willen wij dan ook van harte bedanken!!!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 8