8 Aan alle inwoners van Leunen. Op dinsdag 15 juni aanstaande is het zover. De dorpsraad verwelkomt dan het voltallige college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray. De plaats van handeling is de grote zaal van het gemeenschapshuis 'De Brink' en begint om 20.00 uur. Als dorpsraad hopen wij zoveel mogelijk inwoners van Leunen op deze avond te mogen begroeten. Het programma is in elk geval interessant genoeg. Maak van deze gelegenheid gebruik om met de vertegenwoordigers van onze gemeente van gedachten te wisselen over de thema's die in de onderstaande agenda zijn opge nomen! Mocht u als inwoner van ons dorp het tevens willen hebben over andere zaken, dan krijgt u hiertoe via de rondvraag volop de gelegenheid. De agenda van de bijeenkomst luidt als volgt: 1Opening door de voorzitter van de dorpsraad; 2. Onthulling van het logo van de dorpsraad door de burgemeester; 3. Gemeente Venray presenteert de toekomstvisie over Leunen, waarbij o.a. wordt ingegaan op: - het voorzieningenniveau; - bestemmingsplan buitengebied; - bestemmingsplan Leunen-kom; - gevolgen reconstructiewetgeving varkenshouderij; - hertaxatie onroerendzaakbelasting 4. Vanuit de dorpsraad zijn in aanvulling op deze presentatie de volgende agendapunten opgevoerd: - verkeersstromen en verkeersveiligheid (met name de Albionstraat); - verkeersmaatregelen reconstructie Leunseweg; - stand van zaken komst asielzoekers naar gemeente Venray; - actuele situatie uitbreidingsplan (o.a. antwoord op onze vraag om bouwka- vels zoveel mogelijk aan Leunenaren toe te wijzen!) 5. Pauze (tijdens de pauze kunnen schriftelijk vragen worden gesteld); 6. Rondvraag (waarbij tevens wordt ingegaan op de schriftelijk gestelde vra gen); 7. Sluiting. Na afloop van de bijeenkomst ontvangt elke bezoeker een boekje over de door de gemeente verzorgde presentatie. Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets 589315).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 9