2. MISDIENAARS: za 19.00 Annelies Heidens en Kim Vullings zo 10.00 Cindy Janssen en Karlijn Pouwels Weekbeurt Groep 3. Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag is er geen avondmis. LECTOREN: za 19.00 Harrie Bovée zo 10.00 Els Wijnhoven MEDEDELING; Het zal u wellicht opgevallen zijndat er door de week dagen zijn waarop er geen avondmis is. Dat gebeurt omdat er op die dagen geen misintentie is. Zolang er in en aan de kerk gewerkt wordt en er op een bepaalde dag geen misintentie is, laten we de avondmis vervallen. dan hoeven we niet extra stof te vegen Deze mededeling houdt niet in, dat u geen misinten- ties meer mag of kunt opgeven voor door de week. Integendeel. Wij proberen zoveel mogelijk alle diensten door de week en in het weekend te laten doorgaan. Het "projektie-scherm" hebben we niet tegen de afscheidingswand kunnen bevestigen, omdat de projek- tor niet zo hoog te richten is. Dat betékent dat we voorlopig niet met de "tekst-dia's" kunnen werken. Toch hopen we, dat u,zoveel als het kan,kunt mee bidden en mee zingen in de weekend diensten. Laten we er samen het beste van maken. SACRAMENTSDAG; DANKEN en GEDENKEN. Sacramentsdag feest dat als het ware teruggrijpet naar Witte Donderdag waar Jezus de voeten van zijn vrienden wast en voor het laatst met hen eet, een afscheidsmaal. Daar breekt Hij het brood, en deelt het met hen, opdat zij dit gebaar blijven stellen, tot gedachtenis aan Hem. Sacramentsdag eertijds een groots en blij feest, van aanbidding en processie. Maar toen en ook nu gaat het om herinnering aan en ontmoeting met Jezus in de tekenen van Brood en Wijn. Leven in Hem heeft eeuwigheidswaarde.... Sacramentsdag een geloofsvisie, die in beleving met de tijd verandert. De uitnodiging echter blijft: geloven in Jezus Christus, die het Levensbrood is en het gééft Hij verbindt ons met de Vader.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 3