Te koop Aan alle inwoners van Leunen. CoUeeebezoek Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray bezoekt eens in de twee jaar de dorpsraden. Dinsdag 15 juni aanstaande is Leunen aan de beurt. Als het meezit zal het voltallige college om 20.00 uur in de grote zaal van het gemeenschapshuis van de partij zijn. Onder voorzitterschap van onze dorps raad zal dan over belangrijke thema's met de vertegenwoordigers van de ge meente een discussie worden gevoerd. U als inwoner van ons dorp wordt van harte ui genodigd om aan deze discussie deel te nemen. Vanuit de gemeente zal met name op de toekomstige inrichting van het buitenge bied worden ingegaan. In aanvulling daarop willen wij als dorpsraad het onder andere hebben over de ruimtelijke ontwikkeling van ons dorp, het bestemmings plan van de bebouwde kom en over de (verkeers)veiligheid. De definitieve agenda met toelichting wordt in de volgende Ruuper gepubliceerd. Het belooft een interessante avond te worden. Is uw belangstelling gewekt; reser veer dan alvast dinsdagavond 15 juni Skajtbaan Het standpunt van de dorpsraad over de locatie van de skatebaan is bij de pers verkeerd overgekomen. De dorpsraad heeft de voorkeur uitgesproken voor het Biinkplein als locatie voor de skatebaan. De parkeerplaats bij het voetbalveld is als tweede optie in beeld. We gaan er evenwel vanuit dat de plaatsing van de skatebaan op het Brinkplein voor zowel gemeente als gebruikers en omwonenden van het Brinkplein geen overwegende bezwaren oplevert. Het Brinkplein is im mers niet alleen een parkeerplein, maar ode een plein van ontmoeting voor jong en oud. In dit beeld past de plaatsing van de skatebaan. De jeugd van ons dorp verheugt zich op de skatebaan Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets (9 589315). Fuchsia's Elke werkdag tussen Kuipplanten 10.00 en 18.00 uur Rotsplanten J. Heesen Horsterweg 11 Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 11