t i. i ini mi i.rn» LANDELIJK CONTACTDAG VAN KATHOLIEKEN 1999 Deze wordt dit jaar gehouden op 19 juni a.s. in het jaarbeurs gebouw te Utrecht. Het thema is dit jaar; "Kinderen van de Vader" Het programma ziet er als volgt uit; 10 uur opening. 10.20 uur optreden van een Surinaams koor, 10.50 uur toe spraak van Mgr. A. Hurkmans Bisschop van 's- Hertogenbosch. 11.30 uur jongeren treden op, 12.00 uur middaggebed, 12.15 uur lunchpauze, 13.30 Toespraak van Dom. H. Vesseur, 14.05 uur Prof. Dr. Rutten, 14.35 uur zang en om 15.00 uur de Eucha ristieviering met en Priesters. Vervolg; ANTONIUS NQVEENCITATEN; Wij hebben zijn uitspraken al beschreven over, zon, ster, maan, morgenrood en gouddraad, Vis en golfslag" Nu gaan we verder met de citaten; water, rots, vijgeboom en vrucht. Als naast de mond, niet ook het leven van dc predikant spreekt, kan er uit de rotsige bodei geen waterbron ontspringen. Ons spreken is indringend wanneer ons doen ook iets zegt Daarom bezweer ik jullie, laat toch je mond verstommen, en laat je daden spreken. van mooie woorden en leee aan werken!. Daarom treft ons de vloek van de Heer. Heeft K ook; de vijgeboom vervloekt, omdat Hij er steeds bladeren en geen vruchten aan vond Op 2 mei heeft onze Paus Pater Pio zalig verklaart Voor velen geen verrassing. Hij is een populaire heilig van onze en naar van velen, had de kerk hem met een heilig moeten verklaren. Tijdens zijn leven werd hij al de "heilige Pater" genoemd. In de volksmond noemt men hem ook wel, de pater met de baard. Hij is in 1887 geboren. Als kind heeft hij al visioenen. Hij woonde

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 23