SA/. LEU MEN Soort en soellenday 1999. -Wit Hallo jongens en meisjes. Het is weer bijna zover. Op zaterdag 22 mei is onze sport en spellendag. Aanvang 12:45 uur. Dus als jij je opgegeven hebt, zorg dan dat je rond 12:30 uur op het sportpark bent. Tot dan, het wordt beslist leuk. Afscheidswedstriid Lei Kevsers. Aanvang 19:30 uur. Iedereen die Lei nog een handdruk wil komen geven is op deze avond van harte welkom in de kantine van S.V. Leunen 6 Stratentoemooi 1999, Penalty - bokaal. Aanvang 13:00 uur. Iedereen die nog in de race is voor de penalty bokaal wordt om 12:30 uur verwacht in de kantine van S.V. Leunen. van aar. van het iaar. worden de spelers van het team van het jaar verwacht in de kantine 29 mei. E2 toernooi te Lierop bij S.V. Lierop. Aanvang 10:00 uur Programma veteranen zaterdag 29 mei - Leunen zie opst. Evenals voorgaande jaren zullen de activiteiten tijdens het Zömmerfiëst 1999 uit een sportief gedeelte en uit een aantal nevenactiviteiten bestaan. Het sportieve gedeelte zal bestaan uit een competitie "Krattenstapelen" en een nog onbekend spel. Daarnaast zullen de nodige activiteiten voor de niet deelnemers en voor de jeugd worden georganiseerd. Inmiddels is ook bekend waar de opbrengsten van het Leuns Zömmerfiëst 1999 aan zullen worden geschonken.: Het goede doel 1999 zal de renovatie van de Leunse kerk zijn. Wij hopen dat het ook dit jaar weer een geslaagd zömmerfiëst zal worden. Dus iedereen tot ziens op zondag 18 juli. Stichting Leunse Zömmerfiëste i M s.s.s.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 7