leunen Veulan Heide ACTIVITEITENDAGEN 5 EN 6 MEI 1999 u Op woensdagavond 5 mei begonnen we met het Doeitoemooi, wat wegens slechte weersomstandigheden al tweemaal was afgelast. Helaas waren de weergoden ons ditmaal weer niet goed gezind. Toch werd besloten om het Doeitoemooi door te laten gaan. ij de Pupillen D en E kwamen met 27 doelpunten als winnaars uit de bus Elian Poels, Loes Janssen, Marieke Stevens en Moniek Houben. Met maar liefst 40doelpunten waren bij de Pupillen F en de welpen twee teams winnaar nl. Marjon Weys, Lisa Lucassen, Auke Loonen, Linda Hendrix, Inge Arts, Joyce Hendrix, Jenny Achten en Emma Weys. Alle winnaars nogmaals PROFICIAT. Marloes Gielens mocht de Speelgoedcheque in ontvangst nemen voor het meest bijeengebrachte sponsorgeld. Via deze weg willen we alle sponsors bedanken die een financiële bijdrage hebben geleverd aan het Doeitoemooi. Na het Doeitoemooi werd meteen begonnen met het Sponsordoelen. Het weer werd er namelijk niet beter op. In de finale wonnen Lucy Meijers en Roel Classens de finale van Mariet Janssen en Gonny Weys. PROFICIAT. Aangezien het de gehele avond door bleef regenen werd het avondspel geschrapt en werd er een quiz gespeeld in de kantine. Rond middernacht lag iedereen in z'n slaapzak maar duurde het nog "enige tijd" voordat alle monden en ogen gesloten waren. Donderdag 's morgens was het gelukkig droog en begonnen we met een ontbijt, waarbij ook de welpen aanwezig waren. Daarna maakte alle groepen (6) een eigen joker, die ze later op de dag bij de Zeskampspellen in mochten zetten. Met veel enthousiasme en inzet werd er 's morgens en 's middags gestreden bij alle spellen. De oberrace en het schavot, waarbij de leiding nat gegooid mocht worden waren favoriet. Als laatste was er een buikschuifbaan, waarbij door de meeste kinderen met veel plezier gebruik van werd gemaakt. Moe maar voldaan, werden de activiteitendagen rond 15.30 uur afgesloten. Via deze weg willen we Cécile, Annelie, Linda, Linda en Ellen nogmaals bedanken voor hun inzet. Zonder jullie was het zeker niet gelukt. ACT.COMM. ORANJE WIT Gevonden voorwerpen: In het keukentje bij kleedlokaal 7 liggen alle Koiuwtv»»^ spullen die tijdens de Activiteitendagen zijn blijven liggen. voor 14 mei in de .v.p. in envelop Henriëtte S winkels, Trijnesstr. 3

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 13