22 KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING VOOR GERRIT REINTJES Zoals de meeste Veulenaren inmiddels wel gezien of gehoord hebben, is donderdag jl. een zeer verraste Gerrit Reintjes (Roeëze Gradje) koninklijk onderscheiden als lid in de orde van Oranje Nassau. De onderscheiding werd uitgereikt door burgemeester Waals. Gerrit ontving deze onderscheiding voor tal van activiteiten die hij voor de Veulense gemeenschap gedaan heeft. Zo is hij o.a. sinds 1978 met hart en ziel secretaris van de dorpsraad, maar ook andere verenigingen kunnen altijd een beroep op hem doen. Hij heeft zich ingezet bij het tot stand komen van een boek over de geschiedenis van Leunen en Veulen en er zal nog een boek worden uitgegeven met oorlogsverhalen van mensen uit veulen. Ook dankzij Gerrit hebben we nu een prachtig bronzen veulen op het dorpsplein staan. Dit is maar een kleine greep uit de vele activiteiten, waardoor Gerrit zich verdienstelijk heeft gemaakt. Wij feliciteren hem van harte met deze onderscheiding en we zijn er trots op zo'n Veulenaar in ons midden te mogen hebben. K.P.J. afd. VEULEN Hallo KPJ-ers. Het karten was heel gezellig geweest en zeker voor herha- \#Ci II CM ling vatbaar!! VCULOx Hopelijk rijden jullie op de weg niet zo! Want dan ziet het emit. Volgende week vrijdag (14 mei) hebben we weer een race! We gaan dan een wedstrijd houden rond de Vlies. Wat is de bedoeling: Je maakt zelf iets op wielen wat kan rijden; bv. skelter, bollekar enz.... of je komt zelf op wielen (rolschaatsen, skatebord enz.) Deze zelfbouwrace begint om 20.30 uur. Kom met je spacemobiel naar de Vlies en dan gaan we een rondje crossen. Wie zal dit winnen!! Maak er iets van en tot volgende week vrijdag. Groetjes het bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 23