Ban schuldenvrij* start voor daarmsta tanden 21 MEIMAAND MARIAMAAND Het Maria lied "O sterre der zee" kennen wij allemaal. Evenals de scheep varenden hun koers naar de haven richten d.m.v. een kompas, zo worden wij als christenen door Maria naar het hemelse paradijs geleid. (H.Thomas). Maria is door God zo vervuld van genade, dat zij als onze hemelse moeder, ons met. haar liefde tot het hoogste wil leiden. "De eeuwige zaligheid" Maria is ook onze allergrootste en beste voorspreekster bij haar zoon Jezus Christus, in alles wat ons leven inhoud, raakt en behelst. Daarom is de Meimaand ook tevens "de rozenkransmaand" Deze leidt ons door^ heel de heilsgeschiedenis van Christus, van God met ons. Mogen wij in demaand mei, dan ook, er een echte Maria maand van maken, KERKLEDEN ADMINISTRATIE Zoals enkele malen bekens is gemaakt, zijn onze gegevens afhankelijk van uw persoonlijke opgaven. Gelijktijdig met de kerkbalans hebben wij u een formulier gegeven, waarop u de persoonlijke gezin-gegevens kon invullen. Helaas hebben wij honderd formulieren terug gekregen, en hebben er een vijftigtal niets ingeleverd. Hierdoor kunnen wij de admi nistratie niet volledig en juist maken. Jammer, want het is in uw eigen belang, als wij weten, hoe uw gezin is samengesteld, en de gegevens van de levensschakel momenten als, doopsel, communie, vormsel, huwelijk en bij het overlijden, wij hopen dan ook dat de overige vijftig alsnog de gegevens inleveren. Een formulier is ook verkrijgbaar bij een van de kerkmeesters. Bedankt. JUBILEE 2OO0 JUBILEE 2000, een schuldenvrije start voor de armste landen. Zie het bericht op blz. 3 en 4 van deze Ruuper. Voor het Veulen zijn de volgende keuze mogelijkheden: A.s. weekend liggen de handtekeningkaarten achter in de kerk. Ook is er de mogelijkheid de handtekening te plaatsen in de Supermarkt Fleurkens-van Gassel. Doet u mee? Graag rekenen we op u!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 22