8 April hebben we met velen afscheid genomen WIM V.D. LIGT 3. MET ANDERE OGEN Na Jezus'dood waren de leerlingen teleurgesteld. Zij hadden verwacht dat Hij zou zijn: de bevrijder van Israël, de nieuwe leider. Nu was die droom voorbij. De leerlingen die op weg gingen naar Emmaiis waren bedroefd en ontgoocheld. Jezus legde hun uit, dat wat met Hem gebeurd was, rèeds voorspeld was door de profeten. En toen Hij met hen het brood brak, gingen hun ogen open en zij geloofden. Ook de groep in Jerusalem was ondertussen gekomen tot het geloof in de verrijzenis van Jezus. IN MEMORIAM Hij zal in onze herinnering blijven voortleven als een goede biljarter en een bijzonder fijn mens. Moge hij raste in vrede. Biljartclub Ouderen Leunen Wij leven in een andere situatie. De meesten van ons zijn opgegroeid in het christelijk geloof. De wereld waarin wij leven heeft ons geloof aan het wankelen gebracht, of verduisterd, of naar de achtergrond gedreven. Het is in ons belang dat wij,, die geloven, met elkaar over ons geloof praten, het samen beleven en vieren. Dan sterken en bemoedigen wij elkaar. Als we de mooie, goede en waardevolle belevingen van wat Jezus was en deed onderling uitwisselen, zal er enthousiasme groeien, dan kruipen we niet terug in een angstige, kleine gemeenschap, maar getuigen van ons geloof en van onze hoop op een sterkere, gelovige gemeenschap. Dan kunnen er enthousiaste kernen ontstaan, ook in onze parochie. Dan zuilen ook zij, die zeggen niet te geloven, ons met andere ogen zien.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 4