2. OVERLEDEN: Op 2 april 1999 overleed Wim van de Ligt, Urbanusweg 8, in de leeftijd van 75 iaar. Na een plechtige Uitvaartdienst op 8 april 1999 in onze parochiekerk legden wij hem te rusten op ons kerkhof. Op 1 april 1999 overleed To Philipsen-Michels Goudsmidstraat 42, Venray.in de leeftijd van 60 jaar. Vanaf 1986 was zij een trouw lid van ons Dameskoor. Na een plechtige Uitvaartdienst op 6 april in onze kerk, legden wij haar te rusten op de begraafplaats Boschhuizen in Venray. MEDEDELINGEN 1. Op zondag 25 april a.s. doen de kinderen van Groep 4 hun Eerste H. Communie tijdens de mis van 10.00 uur. 2. Op zaterdag 19 juni a.s, ontvangen de meisjes en jongens van Groep 6 uit handen van Vicaris Dr. H. van der Meer S.J. het Sacrament van het Vormsel tijdens de mis van 19.00 uur. 3. Ziekenbezoek. Wanneer u in het ziekenhuis in Venray of in Venlo zou worden opgenomen, dan wordt u, indien u daartoe zelf in staat bent, gevraagd of uw opname ook doorgegeven mag worden aan de parochie. Indien u dat goed vindt, dan kan de pastoor als hij of iemand anders namens de parochie op ziekenbezoek komt, bij' de balie een computer-uitdraai vragen van de zieken uit onze parochie. Komt uw naam niet voor op deze uitdraai, dan weten wij niet of u in het ziekenhuis ligt en ontvangt u geen bezoek van ons. Als u geen bezoek wenst van de parochie, dan respekteren we dat. Wenst u wei bezoek, dan zouden we het fijn vinden ais u of een familie-lid ons dat laat weten. Ook als u thuis ziek bent en u wenst, dat wij eens op bezoek komen, laat ons dat dan weten. 4. Opgaven voor Huwelijken, Huwelijksjubilea„cff Doopvieringen gelieve men zo tijdig mogelijk door te geven op de pastorie. Houdt u rekening met de kermisdagen en vakantie-tijd. Bovendien zal binnenkort het oude gedeelte van onze kerk worden afgeisoten vanwege de aanstaande restauratie van de kerk. Alle diensten vinden dan plaats in het nieuwe gedeelte. 5. Opbrgenst Vastenaktie 1999 2533,25. Allen harteJiik dank voor uw vastenoffer

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 3