de kinderen dan in een voor hen zeer begrijpelijke taal verwoord, wat er in de lezingen uit de heilige Schrift ook in de kerk wordt, voorgelezen en gepreekt. Op deze manier zal de heilige Mis bij de kinderen meer en beter aansluiten, op hun persoonlijke beleveningswereld. Als begin, hebben wij al vele boekjes in stripvorm, en eenvoudige uitgetekende bijbel boekjes. Wij hopen hiermee tegemoet te komen, aan een grote wens van de ouders met hun kinderen. Of dit initiatief slaagt zal niet alleen liggen aan de leidsters, maar grotendeels aan de medewerking van de ouders met hun kinderen, wij vragen dan ook de ouders om met him kinderen te komen en hun te verwijzen naar deze kinderwoorddienst. De eerste keer, zal niet ieder kind direkt meegaan. Wij vragen dan aan de ouders, hen even mee te begelei den naar het zaaltje. De praktijk leert ons, dat de volgende keer, de kinderen heel enthousiast zelf mee gaat. Ik wens de leidsters met hun prachtige werk voor onze kinderen, heel veel vreugde, voldoening en succes. UITBREIDING KOREN Zowel op de parochievergadering als door de koren zelf is gevraagd, om nieuwe koorleden. Dit is zowel voor het gemengde-, als ook het jonge renkoor. als je in goede stemming bent, zingt je hart van vreugde. Het maakt je "zijn", je omgeving tot een paradijs. Zo is het zeker in de kerkdiensten. Daarnaast is het fijn en ook noodzakelijk, dat de koren met regelmaat een nieuwe verlichting en versterking krijgen. Twijfel daarom niet langer en geef je op. Wij doen er alles aan de vieringen in de kerk te aktualiseren, te verfraaien en aantrekkelijk te maken. Laat ons niet raak modderen, maar laat u stem horen. Het is mooi als steeds anderen zich inzetten, maar ook u bent een onmisbare schakel in onze gemeenschap. JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes A.s. maandag hebben we weer club. We gaan dan buiten spelen. tot dan. Saskia, Marian, Monique, Jacqueline, Carla en Claudia.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 21